Poradna

Psi
Kočky
Králící
Hlodavci
Fretky
Ptáci
Plazi

Budeme snažit Vám zodpovědět i odborné dotazy (v souladu s Profesním řádem Komory Veterinárních lékařů). To znamená, že bez příslušného vyšetření Vám nemůžeme sdělit stanovení diagnózy ani návrh terapie.

Přihlášení a registrace Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.
line
Dotaz od Jana Mánková
Dobrý den,
máme šestiletou samičku králíka. Vždycky bývala hodně živá, skákala a běhala. Poslední dobou běhá méně a při běhu se jí "rozjíždějí" přední nohy. Nejsme si vědomi, že by nějak špatně skočila, spadla, šlápla. Jinak je veselá, žere a chová normálně. Je možné, že se (vzhledem) k věku mohou objevit problémy např. s klouby - jako artróza u lidí? Jaké jsou případné možnosti léčby?
Děkuji za odpověď, s pozdravem Mánková
line
Dotaz od Marta Tůmová
Prosím o radu ohledně samečka křečka syrského 2,5 roku starého. Najednou má zavřená očička a tahá za sebou zadní nožičky, ale hlavičku zvedne a potravu přijímá. Mohla by to být mrtvička? Děkuji Tůmová
line
Dotaz od Martina Radkovičová
Omlouvám se,operace byla nyní v úterý..
line
Dotaz od Martina Radkovičová
Dobrý den,minule úterý jsme u vás měli morčecí samičku na operaci a dnes jí druhá samička pravděpodobně vytahala stehy na tváři. Chci se zeptat,zda to něčemu vadí? Rána vypadá stejně,tak snad se to nijak nezhorší.Jen stehy,které trčely ven jí prostě odkousala.Děkuji za odpověď.
line
Dotaz od Lenka Trnka BLAŽKOVÁ
Dobrý den,
jak u Vás probíhá kastrace kočičky a jaká je cena.
Děkuji lenka Trnka Blažková

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Kateřina Hrabáková
Dobrý den,
je u Vás možné nechat vyšetřit kotě na toxoplasmozu? Kolik případně takové vyšetření stojí?
Předem Vám děkuji.
Katka Hrabáková

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Jitka Hlušičková
Dobrý den, ráda bych se poradila, zda existuje možnost léčby. Naše králičice (6 let) podstoupila během 12ti měsíců již 4x operaci močových kamenů, ale stále se vrací. Na naši stávající veterině již neví, co s ní. Ráda bych se proto na doporučení obrátila na Vás, zda máte zkušenosti a zda je nějaká možnost léčby. Nyní se kameny opět objevili po 2 měsících od posledního zákroku. Jinak je zdravá, čilá. Předem moc děkuji za odpověď, Jitka Hlušičková

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Marie Albrechtová
Dobrý den, mám králíčka samičku (4 roky).Poslední rok má stále umazaný zadeček, vánočky nemají ten tvar jaký mívaly, nýbrž je to takové kašovité.Ne vždy ale často velice zapáchají.Takže musím nejpozději obden umývat zadeček.Rozbor bobků neukázal nic, vše prý je v pořádku.Možná bych se s tím spokojila neb samička má tzv.límec a zřejmě se nemůže kvůli němu ohnout až do té správné polohy.Jenže co ten zapáchající exkrement? Já se domnívám, že to přeci jen kvasinky budou.Je něco co podávat či dělat proti kvasinkám?Také měla plíseň na kůži, to jsme vyléčili chytrou houbou.Mohlo by to být i plísňové? Vlastně je to myslím dokonce od té doby. Samička je trošku tlustší než by měla být ale to se nyní snažím změnit stravou. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Vendula Hlaváčová
Dobrý den, náš 6měsíční bostonský teriér občas chroptí, stává se to ve dne i v noci. Jednou na procházce mu šla pěna od tlamy, vyrážel chrčivé zvuky, po chvíli to přešlo a běžel dál. Hraje si, žere, přibírá, jen se mi zdá, že spí více, než dříve.
Vzhledem k plemenu se dá předpokládat, že to bude brachycefalický syndrom. Máte na vaši klinice zkušenosti s péčí o stejně postižené pejsky?
Děkuji VH

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Radek Vaněček
Dobrý večer,včera po 16.hod. jsme byli na kastraci králičice Jessy. Léky a prášky podáváme,ale zatím nechce nic jíst a to už je 24.hod.po operaci. Nic jí nekrvácí ani nesténá. Snážíme se jí krmit injekční stříkačkou a jen trochu sena snědla. Za celý den se jednou vyčůrala a asi 8.bobků. Prosíme o radu,třeba i na mobil 722772204. Děkujeme

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...50 další
Užitečné tipy Nepřehlédněte Kde nás najdete

Běhounkova 2530
Praha 5-Nové Butovice
Tel: +420 251 614 378

zobrazit kontakty