Poradna

Psi
Kočky
Králící
Hlodavci
Fretky
Ptáci
Plazi

Budeme snažit Vám zodpovědět i odborné dotazy (v souladu s Profesním řádem Komory Veterinárních lékařů). To znamená, že bez příslušného vyšetření Vám nemůžeme sdělit stanovení diagnózy ani návrh terapie.

Přihlášení a registrace Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.
line
Dotaz od Zuzana Kmecová
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať kolik stojí očkování proti vztekline. Ďakujem

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Hana Potyšová
Dobrý den,
můj 9 a půl měsíční kocour plemene Ragdoll prodělal dnes kastraci s inhalační narkózou. Za jednu hodinu jsem kocoura vyzvedla a po návratu od veterináře jsem si všimla, že se mu změnil odlesk očního pozadí jednoho oka. Dřiv byl odlesk v obou očích do červena, teď má v jednom oku odlesk do zelena. Nemůže to signalizovat něco vážného? Předem děkuji za odpověď, s pozdravem Hana Potyšová.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Vendula Žahourková
Dobrý den, máme fenu z útulku, nyní jí je přes půl roku. Krmíme jí granulemi Sam's Field, 3x denně. Když byla malá, chovala se jako normální štěně, rozkousala dost věcí, ale nebylo to pořád tak zlé jako teď. Nyní žere úplně všechno i to, co není k žrádlu - hlavu umělohmotné hračky, hobliny, převrhává koše, okusuje psí hračky - provazy, umělou hmotu, sáčky z čajů si našla... Žádná vysvětlení nezabírají, chápe, že to dělat nemá, ale ta nenažranost je silnější a je to čím dál horší. Ani střevní potíže jí nepoučili. Nejspíš jako malá se musela prát o jídlo, ale pak u nás pochopila, že dostává pořádně nažrat, pravidelně. Zhoršilo se to teď po půl roce, myslíme si, že je to z toho útulku, že to má zakódované, ale už opravdu nevíme co s tím... Myslíte, že je to psí puberta a že to přejde? Ale co dělat s tím, že i když je všechno schované, tak si vždy něco najde i když to prostě k žrádlu není, např. igelitová taška. Už to není to štěněcí kousání, to je vidět... Předem děkuji za radu...
line
Dotaz od Veronika Kolářová
Dobrý den, prosím Vás o radu.Mám doma čtyřletou aratingu zlatou která byla ochočená a uplá jen na jednoho člověka.Když jsme zachraňovali papouška, který po měsíci umřel tak se všechno zlomilo.
Od té doby nevylezla z klece a nechce na sebe nechat šáhnout. Nevím co sní mám dělat. Co by jste dělal vy? prosím o vaši pomoc.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Petra Nardelliová
Dobrý den,
mám na Vás otázku.. Mám samečka (ověřeno) je mu teď 4,5 měsíce a nesestoupily mu varlata.
Chci se zeptat, zda bude zapotřebí je vyndat? U psů je právě až 70% riziko rakoviny varlat. Nenašla jsem o tom žádné diskuze jak je to u králíků.

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Patrik Kotěra
Dobrý den, máme samičku zakrslého králíka cca 7 týdnu starou a od včerejška se pořad olizuje, že nic jiného skoro nedělá a je z toho úplně mokrá všude i na zádech. Cim to muže byt nebo je to vázne?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Monika Hrůzová
Dobrý den, po poradě u vás jsem podala tabletu Bravecto. (maltézák, 2,5 kg). Vadí mi u něho ale, že klíšťata neodpuzuje, ale odpadávají z něho mrtvá, což je v bytě velmi nepříjemné. Je nějaká jiná alternativa, která by přímo odpuzovala? Obojek nechceme, Frontline combo už neúčinkuje... Předem děkuj
line
Dotaz od Lucie Lompartová
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaká je doporučovaná denní dávka vápníku a fosforu u štěňat obřích plemen ve věku 5-6 měsíců. Tedy kolik mg Ca a P / na 1 kg váhy štěněte/ na 1 den. Děkuji.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Zdeňka Pohnánová
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik stojí očkování psa (štěně) proti klíšťatům??

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Alena Šulcová
Mám morče samici.Paní dojtorka zjistila že má cisty.Než jsem se rozhodla pro zákrok tak samička najednou byla plná života a ze dne na den začala jen ležet a na nic nereaguje.Vůbec nežere a jen leží natažená.Boky má vyvalené do stran . Chvílema sebou škube.Nevím co mám dělat ? Děkuji za radu.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...30 další
Užitečné tipy Nepřehlédněte Kde nás najdete

Běhounkova 2530
Praha 5-Nové Butovice
Tel: +420 251 614 378

zobrazit kontakty