Poradna

Psi
Kočky
Králící
Hlodavci
Fretky
Ptáci
Plazi

Budeme snažit Vám zodpovědět i odborné dotazy (v souladu s Profesním řádem Komory Veterinárních lékařů). To znamená, že bez příslušného vyšetření Vám nemůžeme sdělit stanovení diagnózy ani návrh terapie.

Přihlášení a registrace Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.
line
Dotaz od Magdalena Baez
Dobrý den,

naše fenka (sib. husky, 13 týdnů) má infekci močových cest, od pana doktora jsme dostali ATB Xiclav, která bere od pátku, vždy půl tablety každých 12 hodin. Protože teď trochu méně pije, asi kvůli té infekci, začali jsme jí do krmiva (ACANA pro štěňata) přidávat trochu masa z konzervy (GranCarno), aby přijímala více tekutin. Od včerejška má průjem, stolice je kašovitá, někdy více, jindy méně, jinak je fenka ale čilá, hraje si a spí normálně, chuť k jídlu má a je to docela raubíř. Chci se zeptat, jestli ten průjem může být kvůli těm antibiotikům nebo třeba i kvůli té konzervě a jak máme dál postupovat.

Děkuji moc za odpověď.

Magdalena Baez
line
Dotaz od Lenka Trnka BLAŽKOVÁ
Dobrý den,
máme kocourka, 7 měsíců. Kdy jej mohu nechat kastrovat a jaký je ceník? Provádíte také odběr a rozbor krve na toxoplazmozu ? Kocourka máme samozřejmě očkovaného a odčerveného. Přestěhovali jsem se z Krče.
Lenka Trnka Blažková

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od pavla schee
Dobrý večer,nechali jsme kočičku vykastrovat před 3 týdny,vše se krásně zahojilo,kočička už běhá po zahradě,ale až moc.Opět běhá za kocourem a já se ptám,,může kočička tzv.mrouskat i po kastraci?Měla jsem za to,že už nebude mít chuť na kocouří páření,nevím zda to tak nazvat,:-)Nebo se něco udělalo špatně?Dokonce jsem si ,všimla,že ji z pochvičky stéká kapička krve,má to tak být,nebo nemá,nebo s ní mám jet na kontrolu na zdejší vet,kliniku ?
Nikdy jsem kočku neměla a na vsi bydlíme krátceDěkuji za radu,schee .

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od JAROSLAVA KORBELOVA
Dobrý den, máme domácí kočičku které je 10 let a během tří měsíců zhubla ze 7 kg na pouhé 1,5 kg přitom pořád jí stejně, možná i více myslíme si že by to mohlo být třeba nějakým parazitem. koupili jsme i tabletky na odčervení ale nic nepozorujem čím by to tety mohlo být děkuji za odpověď

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Miroslav Ježek
Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat, jestli plánujete zavedení prodeje chytrých známek Tag4pets?
Děkuji za informaci.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Petra Hřivnová
Dobrý den! Máme pejska - 7let a letos se nám bohužel nějak "podařilo" chytit blechy (přes zimu jsme sundali obojek proti parazitům). Bydlíme v bytě a už 2 měsíce s nimi bojujeme... Odblešila jsem šamponem proti blechám (19blech!!!), textilie a pelíšek vyprala, koberce postříkala biokillem, vysávám důkladně i 3x denně a přesto se pejsek pořád drbe -vlastně i po prvním odblešení,což jsme si nejdřív mysleli, že ho prostě svědí štípance. Nyní už asi není blech tolik - sem tam na něm najdeme jednu a při mytí šamponem jednu nebo dvě, někdy i žádnou.. Nevím, co dělat víc.. Máme obojek proti parazitům, stříkám biokillem.. Existuje nějaká lepší alternativa (snad jen kapička za krk???) nebo prostě musíme ještě nějakou dobu vydržet? V neposlední řadě je mi líto i pejska, protože se opravdu drbe hodně a pořád. Děkuju za odpověď;)

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Monika Hrůzová
Dobrý den, prosím co doporučujete: Frontline combo nebo Advocate? Maltézáček Arny, 2,5 roku (váš pacient). A kdy začít s aplikací? Děkuji

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od pavla schee
Dobrý den,máme kočičku po kastraci 5dní,ale byla zvyklá žít na zahradě a nyní dělá v domě strašný kravál,chce ven,je čilá,žere dobře,, skáče po oknech a děsně ječí ,a trápí se ..Bylo nám řečeno,že ven může až po 10dnech ,musíme dodržet těch 10dní,nebo jí máme jít koupit nějaké, zklidňující léky? A jaké?Stehy na břiše klidné,ale zdá se mi,že je tam mezi nimi malá, zející škvírka.Manžel internista mi řekl ,že není kočkodoktor,a´t se někde poradím:-))Děkuji za odpo schee.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Irena Lásková
Dobrý den, našemu mopsíkovi Denymu (vašemu pacientu) dost páchne z tlamičky, pan doktor nám doporučoval čištění ultrazvukem, já se ale dost bojím (vzhledem k věku a občasným epil. záchvatům) narkozy. Doporučila mi jedna chovatelka Stormogyl. Myslíte, že bych si mohla u vás zakoupit? Děkuji za odpověď. Lásková

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Petra Milaberská
Dobrý den,naše morčátko má pravděpodobně všenky (malé čilé potvory rejdí v kožíšku).Co doporučujete za léčbu? A kde se
dají případné léky pro domácí použití zakoupit?
Děkuji Milaberská P.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...27 další
Užitečné tipy Nepřehlédněte Kde nás najdete

Běhounkova 2530
Praha 5-Nové Butovice
Tel: +420 251 614 378

zobrazit kontakty