Poradna

Psi
Kočky
Králící
Hlodavci
Fretky
Ptáci
Plazi

Budeme snažit Vám zodpovědět i odborné dotazy (v souladu s Profesním řádem Komory Veterinárních lékařů). To znamená, že bez příslušného vyšetření Vám nemůžeme sdělit stanovení diagnózy ani návrh terapie.

Přihlášení a registrace Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.
line
Dotaz od Michal Fibich
Dobrý den,
vlastníme 9-ti měsíční samičku fretky. Několik dní se nám zdá, že je v říji a páření nechceme. Veterinář nám říkal, že kastrace není nutná. Ale na vašich stránkách jsem se dočetl opak. Mohl bych vědět orientační cenu kastrace než se objednáme. Nebo nejlépe celkovou cenu i s vyšetřeními.
děkuji
zdraví
Fibich

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Barbora Svobodová
Dobrý večer,
7.3. sme byli s našim králíčkem starým 7 měsíců na kastraci. Po operaci sme měli komplikace, rána byla hodně nateklá, nejedli sme, ani nepili asi týden, proto nám byli prodlouženy léky - baytril, loxicom, degan a dále sme dokrmovali a dávali vodu stříkačkou. V tuto středu jsme byli na kontrole a rána je lepší. Od pátku je rána úplně splasklá, začli sme baštit seno trochu granulí a zeleninu, jíme ale o dost málo proti tomu cobychom měli. Bohužel od kastrace se ještě sám nenapil ani z misky ani z napájky a jediná voda kterou bere je ze zeleniny... dnes opět málo jí a od 11 hodin neudělal ani jeden bobek a ani loužičku. Léky jsou dobrané. Co máme dělat aby se mu střeva nezastavila? Opět dokrmovat a dávat vodu stříkačkou? je to už dva týdny jak ho donutit aby jedl pořádně a hlavně aby pil? Jsme už zoufalí. Doktorka v ZOOvetu v HK kde byl zákrok i pooperační péče radila ať ho necháme že začne sám.. ovšem jí furt míň a nepije vůbec, nemůžeme ho nechat ať se vzpamatuje sám když ani nechodí na záchod. Velice děkuji za odpověď

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Kristýna Matějková
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jaký je nejvodnější věk pro kočičku plemene Ragdoll na prvni kotatka? děkuji

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Kristýna Matějková
Dobrý den,
V dubnu by mi měla hárat fenka AST. Chci ji nakrýt. Budou to jeji prvné štěnda. Chtěla bych se zeptat na co vše se připravit?Jaky vyšetrření potřebuje štěnta a pote štěnátka? prosím o co nejvicé informací

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Nezmámý
Dobrý den,

králík b+žně jednou az čas chroupe zuby ale ted asi od pátka dost intenzivně a začal při tom i mlaskat, koukalajsem se mu do úst a zdá se mi že má za předními zuby takový malý váček, nicméně nevím zda to neni jen tvar dásně, mám raději na veterinu na prohlídku nebo mu nějak upravit stravu?

děkuji
Vondrusová

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Vladimir Kurta
Dobry den,chtel bych vas poprosit o vas nazor.
Potrebuju prepravit chameleona z Dublinu na Kanarske ostrovy a objednal jsem si specialni firmu na prepravu zvirat,ale bude to trvat az 4 dny.Myslite si,ze to chameleon zvladne a nebo to pro neho bude moc stresujici?
Dekuji ,Vladimir

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Frederika Kucsrova
Dobrý den
Chtěla bych se zeptata .před tydnem jsem si koupila králíka a už 3 dny mi kýchá.co mu muže být?

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od andrea ratajova
Dobrý den,
Nedávno mi králice samice přestala jíst a pít....Nechala jsem jí namnožit samcem králice byla tlustá vypadala, jako těhotná ze dne na den zhubla od té doby nejí a nepije je strašně vychrtlá a často poléhavá, občas vyleze z klece a chvilkami běhá, silně dýchá ráda bych věděla co mám s králičkem dělat chodím do práce a časově nestíhám na veterinu. Děkuji za pomoc .

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Kristina Černoušková
Dobrý den, chci se zeptat mám potkanku a objevily se jí na zádech malé červené stroupky. Může to být svrab?
děkuji za odpověď
Kristina Černoušková

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Radka Zadinová
Dobrý den, moje kočička se narodila minulý rok v červnu, ještě nemrouskala, kdy je nejvhodnější ji nechat sterilizovat? Váži cca 2,9 kg (orientační vážení na kuchyňské váze). Děkuji za odpověď. Radka Z.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Užitečné tipy Nepřehlédněte Kde nás najdete

Běhounkova 2530
Praha 5-Nové Butovice
Tel: +420 251 614 378

zobrazit kontakty