Poradna

Psi
Kočky
Králící
Hlodavci
Fretky
Ptáci
Plazi

Budeme snažit Vám zodpovědět i odborné dotazy (v souladu s Profesním řádem Komory Veterinárních lékařů). To znamená, že bez příslušného vyšetření Vám nemůžeme sdělit stanovení diagnózy ani návrh terapie.

Přihlášení a registrace Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.
line
Dotaz od Aneta Šotolová
Dobrý den,
měli bychom jít na druhé očkování se štěňátkem - první proběhlo u majitelky. Chtěla bych se zeptat kolik bychom si měli připravit.

Děkuji

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Iveta Kulhánková
Dobrý den,
jeden z mých králičích hopáků má již po několikáté rýmu.2x jsme to léčily s ESB3.Pět dní jsem mu to smíchávala s vodou a pak byla pauza.Zbytek dobral později.Rýma se nám ale opakovaně vrací a jelikož není jediný,koho chovám,mám strach o ostatní mé svěřence.Čím by se měl podle Vás léčit?Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Markéta Kadrmasová
Dobrý den, do jakého věku je vhodné nechat krýt samičku králíčka? A je během roku nějaká nejvhodnější doba? Naší samičce je 4 a půl roku, již 3x se nepodařilo. Děkuji předem za odpověď.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Nezmámý
Dobrý den,Bulterier 2,5 roku fena,veterinář píchnul injekci proti chřipce,ale stav ne o moc lepší,ochablost,slabost,apatie,problém s chůzí, bez teplot,citlivý krk na otočení hlavy,nebo pozvednutí hlavy (až že zakňučí,což u Bulíka není jen tak),pije i žere málo,po podání z ruky.Veterinář také prohlédl zuby i krk ,ale nic nenašel.Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Michaela Skalická
Děkuji za odpověď. Pringles se zotavuje nečekaně dobře. Dnes už krásně jí i pije,tak snad je to na dobré cestě.

S pozdravem

Michaela Skalická

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Michaela Skalická
Dobrý večer.
Včera jsem byla na operaci s potkankou Pringles a dostala jsem atb NOROCLAV.Nejsem si jistá dávkováním, jestli jednou denně nebo 2x. Prosím tedy o upřesnění .Děkuji Skalická

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Martina Šedivá
Dobrý den, máme štěně JRT, 2 měsíce, cca 2 dny má řídčí stolici. Dost se vpíjí i do podložky.Přinesu Vám vzorek na vyšetření jak jsme domluveni pro tyto případy. Jak dlouho budeme na výsledky čekat a kolik si mám s sebou přinést? Zdá se nám, že začala mít i problémy s častějším močením a odmítáním na podložku, chodila tam úplně automaticky, venku se ihned vyčůrá... ale neřekne si, na to je ještě malá. Spíš mě teď " stračí " ten průjem. Krmíme Britcare pro štěňata. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Elena Mineyeva
Dobry den, mame kocourka, asi 1.5 rok stary. Muj problem spociva v tom, ze skoro nic neji behem dvou tydnu. Snizuje se jeho vaha, ale je docela aktivni. Nevim vubec, co s tim mam delat. Predem dekuji.
Elena

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Zuzana Gajewská
Dobrý den, za dva týdny si přivezu modrého britského kocourka od chovatelky ve stáří 13 týdnů. Chtěla jsem se zeptat, zda je vhodné dávat syrové 48 hodin přemražené maso? Chovatelka krmí syrovým hovězím masem, kuřecím masem či kuřecími srdíčky, krmí také syrovou rybou, dále granulemi Royal Canin Kitten 36 a kapsičkami, občas dává smetanu či tavený sýr. Nepostačily by místo syrového masa pouze kapsičky, ze syrového masa mám trochu obavu ohledně různých parazitů.
Děkuji za radu.
Zuzana Gajewská

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Anna Eislerová
Dobrý den, chtěla bych se zeptat čím je způsobeno, že králík daleko méně jí. Například pamlsek, který jindy smlsne ve vteřině, odstrčí čumákem apod. Občas jakoby chroupe zuby.. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Užitečné tipy Nepřehlédněte Kde nás najdete

Běhounkova 2530
Praha 5-Nové Butovice
Tel: +420 251 614 378

zobrazit kontakty