Poradna

Psi
Kočky
Králící
Hlodavci
Fretky
Ptáci
Plazi

Budeme snažit Vám zodpovědět i odborné dotazy (v souladu s Profesním řádem Komory Veterinárních lékařů). To znamená, že bez příslušného vyšetření Vám nemůžeme sdělit stanovení diagnózy ani návrh terapie.

Přihlášení a registrace Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.
line
Dotaz od Radka Zadinová
Dobrý den, moje kočička se narodila minulý rok v červnu, ještě nemrouskala, kdy je nejvhodnější ji nechat sterilizovat? Váži cca 2,9 kg (orientační vážení na kuchyňské váze). Děkuji za odpověď. Radka Z.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Aneta Tesařová
Dobrý den chtěla, bych se zeptat kolik by stála kastrace kočky?

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Lucie Barešová
Dobrý den, mám králicí samičku starou cca 5 měsíců. Není ještě očkována a proto nemá očkovací průkaz, ale chtěla bych jí nechat vykastrovat. Kdy by to bylo nejvhodnější? A kolik je cena? děkuji za odpověď Lucie Barešová

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od katarina razova
Dobrý den,
mám k vám dotaz ohledně kralika samec.
před týdnem jsem mu nechala udělat kastraci z duvodu,že více a více byl sexualně aktivní až protivný.pronásledoval mě všude jen jsem ho pustila.jinak je velmi přátelsky a v kleci je jen na večer,ale již se to nedalo ustat.chodí jen za mnou děti i přítel ho nezajímají.
asi jsem byla naivní a neinformovala jsem se...po týdnu je totiž ještě horší už se z mé nohy nehne...
Změní se to či vubec po té kastraci?ublížila jsem mu a sobě nepomohla?
existuje zpusob jak to již nebude dělat.a tím znepříjemnovat tak čas mě i sobě nebot je cele dny zavřený...
Předem děkuji za vaši odpoved a vaš čas...s úctou Katarina

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Miloslava Němečková
Dobrý den, mám jezevčíka 7 let, kastrovaný, proti plísním používáme šampon Medivet a mastičku Canesten po většinu roku. V prosinci 2010 měl očkování na plísně a užíval prášky typu Nizoral, protože plísně byly mimořádně agresivní, v lednu 2011 byl očkován trojkombinací na vzteklinu a následně na to oslepl na levé oko (vytvořil se bledě modrý zákal přes celou duhovku). V prosinci 2011 očkování na plísně a letos v lednu trojkombinace na vzteklinu, za týden na to úplně oslepl na pravé oko (zase bledě modrý zákal, který je velmi patrný v šeru a tmě, ale při denním světle tolik vidět není). Pan doktor řekl, že pes už neuvidí a že nemá cenu s tím něco dělat. Nevím, jestli to má souvislost s plísněmi, nebo s očkováním. Nevím, zda by se opravdu nedalo něco dělat. Pokud by se toto dalo operovat, chtěla bych vědět cca částku za případnou operaci alespoň jednoho oka. Děkuji Němečková

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Jan Šorna
Jak dlouho dopředu se máme objednat na očkování štěněte proti vzteklině + celkovou prohlídku?
Díky
Jan Šorna

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Stránky předchozí 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Užitečné tipy Nepřehlédněte Kde nás najdete

Běhounkova 2530
Praha 5-Nové Butovice
Tel: +420 251 614 378

zobrazit kontakty