Poradna

Psi
Kočky
Králící
Hlodavci
Fretky
Ptáci
Plazi

Budeme snažit Vám zodpovědět i odborné dotazy (v souladu s Profesním řádem Komory Veterinárních lékařů). To znamená, že bez příslušného vyšetření Vám nemůžeme sdělit stanovení diagnózy ani návrh terapie.

Přihlášení a registrace Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.
line
Dotaz od Nezmámý
Dobrý den,

králík b+žně jednou az čas chroupe zuby ale ted asi od pátka dost intenzivně a začal při tom i mlaskat, koukalajsem se mu do úst a zdá se mi že má za předními zuby takový malý váček, nicméně nevím zda to neni jen tvar dásně, mám raději na veterinu na prohlídku nebo mu nějak upravit stravu?

děkuji
Vondrusová

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Vladimir Kurta
Dobry den,chtel bych vas poprosit o vas nazor.
Potrebuju prepravit chameleona z Dublinu na Kanarske ostrovy a objednal jsem si specialni firmu na prepravu zvirat,ale bude to trvat az 4 dny.Myslite si,ze to chameleon zvladne a nebo to pro neho bude moc stresujici?
Dekuji ,Vladimir

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Frederika Kucsrova
Dobrý den
Chtěla bych se zeptata .před tydnem jsem si koupila králíka a už 3 dny mi kýchá.co mu muže být?

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od andrea ratajova
Dobrý den,
Nedávno mi králice samice přestala jíst a pít....Nechala jsem jí namnožit samcem králice byla tlustá vypadala, jako těhotná ze dne na den zhubla od té doby nejí a nepije je strašně vychrtlá a často poléhavá, občas vyleze z klece a chvilkami běhá, silně dýchá ráda bych věděla co mám s králičkem dělat chodím do práce a časově nestíhám na veterinu. Děkuji za pomoc .

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Kristina Černoušková
Dobrý den, chci se zeptat mám potkanku a objevily se jí na zádech malé červené stroupky. Může to být svrab?
děkuji za odpověď
Kristina Černoušková

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Radka Zadinová
Dobrý den, moje kočička se narodila minulý rok v červnu, ještě nemrouskala, kdy je nejvhodnější ji nechat sterilizovat? Váži cca 2,9 kg (orientační vážení na kuchyňské váze). Děkuji za odpověď. Radka Z.

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Aneta Tesařová
Dobrý den chtěla, bych se zeptat kolik by stála kastrace kočky?

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Lucie Barešová
Dobrý den, mám králicí samičku starou cca 5 měsíců. Není ještě očkována a proto nemá očkovací průkaz, ale chtěla bych jí nechat vykastrovat. Kdy by to bylo nejvhodnější? A kolik je cena? děkuji za odpověď Lucie Barešová

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od katarina razova
Dobrý den,
mám k vám dotaz ohledně kralika samec.
před týdnem jsem mu nechala udělat kastraci z duvodu,že více a více byl sexualně aktivní až protivný.pronásledoval mě všude jen jsem ho pustila.jinak je velmi přátelsky a v kleci je jen na večer,ale již se to nedalo ustat.chodí jen za mnou děti i přítel ho nezajímají.
asi jsem byla naivní a neinformovala jsem se...po týdnu je totiž ještě horší už se z mé nohy nehne...
Změní se to či vubec po té kastraci?ublížila jsem mu a sobě nepomohla?
existuje zpusob jak to již nebude dělat.a tím znepříjemnovat tak čas mě i sobě nebot je cele dny zavřený...
Předem děkuji za vaši odpoved a vaš čas...s úctou Katarina

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Dotaz od Miloslava Němečková
Dobrý den, mám jezevčíka 7 let, kastrovaný, proti plísním používáme šampon Medivet a mastičku Canesten po většinu roku. V prosinci 2010 měl očkování na plísně a užíval prášky typu Nizoral, protože plísně byly mimořádně agresivní, v lednu 2011 byl očkován trojkombinací na vzteklinu a následně na to oslepl na levé oko (vytvořil se bledě modrý zákal přes celou duhovku). V prosinci 2011 očkování na plísně a letos v lednu trojkombinace na vzteklinu, za týden na to úplně oslepl na pravé oko (zase bledě modrý zákal, který je velmi patrný v šeru a tmě, ale při denním světle tolik vidět není). Pan doktor řekl, že pes už neuvidí a že nemá cenu s tím něco dělat. Nevím, jestli to má souvislost s plísněmi, nebo s očkováním. Nevím, zda by se opravdu nedalo něco dělat. Pokud by se toto dalo operovat, chtěla bych vědět cca částku za případnou operaci alespoň jednoho oka. Děkuji Němečková

Odpověď:
Pouze pro přihlášené.
line
Užitečné tipy Nepřehlédněte Kde nás najdete

Běhounkova 2530
Praha 5-Nové Butovice
Tel: +420 251 614 378

zobrazit kontakty