Laser terapie

Co je podstatou této terapie a pro koho je vhodná:

Biostimulační laser má schopnost nenásilně ovlivnit prostředí kolem buňky, zasáhnout zánětlivé procesy, uvolnit a regenerovat svalstvo, či tlumit bolest. Laser používáme s úspěchem při regeneraci kloubů a tkání, k odstranění bakteriálních a virových ložisek a na podporu regeneračních schopností organismu. Léčba laserem by vždy měla být součástí komplexně pojaté terapie zejména v následujících oblastech: kloubní onemocnění, bolesti páteře a zádového svalstva, poruchy v oblasti krční a bederní páteře, výrůstky na kostech, chronický zánět, poúrazové stavy, popáleniny, ekzémy, vypadávání srsti, jizvy, artróza a revmatismus, zánětlivé stavy, otoky končetin.

Specifikum laserové terapie:

Zásadní předností je soustředění terapie přímo do míst, kde může nejvíce pomoci. Toto má klíčový význam zejména pro léčení poruch pohybového aparátu. Většinou jde totiž o poruchu jen malé části např. páteře a díky možnosti soustředit laserovou léčbu právě na toto místo dosahujeme velmi dobrých výsledků. Tím mizí vleklé chronické potíže, protože léčíme právě ten sval, který to potřebuje. Laser řízený počítačem provede obdobný výkon s maximální přesností přibližně za 1-5 minut. Terapii laserem pacienti velmi dobře snášejí, zákrok je nebolestivý.

Účinnost zákroku závisí na přesné diagnostice:

Před vlastním zákrokem je pacient rychle a bezbolestně vyšetřen neboť přesná diagnostika je podmínkou kvalitního ošetření každého zdravotního problému. Terapii laserem je většinou třeba opakovat. U některých zákroků stačí obvykle 3 až 4 návštěvy, které je možno opakovat vždy po 1 až 3 týdnech.

Užitečné tipy Nepřehlédněte Kde nás najdete

Běhounkova 2530
Praha 5-Nové Butovice
Tel: +420 251 614 378

zobrazit kontakty