Po - Pá
8:00 - 21:00
So
9:00 - 14:00
Ne
13:00 - 20:00
+420 251 614 378
Běhounkova 2530
Praha 5 - Nové Butovice

Poradna

Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.

Dotazy

Dobrý den, odkázal mě na vaši kliniku pan doktor Nemes u kterého jsem byla dnes s králíkem na vyšetření slzícího oka, ze kterého je i bílý výtok. Pan doktor oko prohlédl a dle jeho názoru tam není žádný zánět a výtok z oka je prý běžný jev a u některých králíků může být až takhle větší. Králík toto má asi 4 měsíce, prvně jsem kapala do očí klasické kapky na zvlhčení oka, bohužel nezabraly. Králík má okolo oka slepenou srst a tím pádem i holá místa. Druhé oko neslzí a je úplně v pořádku. Je tento jev tedy běžný a dá se tomu něčím předejít nebo mám pro jistotu navštívit kliniku abyste se na králíka podívali. Předem moc děkuji za odpověď.

Dotaz od Kristýna Fryčová

Odpověď:

Dobrý den, mám dotaz ohledně skinny morčete. Má jeden rok. Má problém s kůží. Měl ji suchou a citlivou, jak jsme začali mazat, nejdřív zčervenalo a pak jsme pozorovali, že se začalo škrábat. Kůže ho svědí a je nervózní, nedá už na sebe sáhnout. Mazali jsme indulonou, vazelinou a teď lněným olejem. Moc se to nezlepšilo, v noci kvika, asi ho to svědí a ráno je poškrábány. Co doporučíte, nechat raději vklidu nebo mazat nadále. Žere a pije, zdá se, normálně. Moc děkuji Sikorová

Dotaz od Renata Sikorová

Odpověď:

Dobrý den, mám morče s pretrzenym svalem na zadní tlapce, je prakticky nehybne, ale basti normálně. Stará se o něj pani doktorka Koudelková, ktera mě posílá k vám, ale byli jsme objednáni až na 27.12. Dnes mi bude pro něj dávat Tramal, protože dosavadní léky na bolest příliš nezabírají. Je tento lék vhodný? Několik chovatelů morčat mi ho rozmlouva. Děkuji za odpověď. Monika M.

Dotaz od Monika Moudrá

Odpověď: