Po - Pá
8:00 - 21:00
So
9:00 - 14:00
Ne
13:00 - 20:00
+420 251 614 378
Běhounkova 2530
Praha 5 - Nové Butovice

Poradna

Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.

Dotazy:

Váš dotaz..Dobrý den, mám morče samičku 5,5 roku. Teď nám dost pohubla a na naší veterině dle RTG byl zjištěn kámen v močovém měchýři. Má sirup na bolest a Rowatinexem se pokoušíme o rozpuštění kamene. Máme zvážit operativní odstranění kamene. Provádíte tyto zákroky? Co to pro morče obnáší a jaká je úspěšnost operace u morčete 5,5 let? Také prosím, jak se pohybuje cena takového zákroku? Naše morčátko funguje zatím dobře, baští hodně (granule Versela Laga, seno, salát a dost pije) Děkuji Vám.

Dotaz od Irena Nováková

Odpověď:

Váš dotaz...Dobrý den, je lepší pro králíčky používat normální seno nebo granulované? na granulkách se mi líbí jejich bezprašnost....děkuji za odpověď Zikanová

Dotaz od Michaela Zikanova

Odpověď:

Dobrý den chtěla jsem se zeptat máme kocourka domácího jen v bytě nějaké škrabadla má ale přijde mi ze ma dlouhé drápky. Je mu 6 měsícu. Je možné sním dorazit na zkrácení ? A musím se objednat nebo mohu dorazit s kocourkem bez objednání? Děkuji za odpověď B.C.

Dotaz od Barbora Císlová

Odpověď: