Nabídky záměstnání

Veterinární sestra 

  • Hledáte zaměstnání v dobře vybavené ordinaci, s vysokým standardem péče o pacienty v přátelském prostředí? Hledáme energickou, motivovanou veterinární asistentku se zájmem o práci na klinice malých zvířat v Praze 5 Nových Butovicích.
  • Podmínkou je středoškolské vzdělání s maturitou (absolvent střední zdravotní školy, střední veterinární školy, střední zemědělské školy) praxe v oboru vítána.
  • Chcete-li u nás pracovat, pošlete prosím svoje CV na e-mail: vets4pets@seznam.cz a volejte 251 614 378 kde si můžete domluvit návštěvu kliniky.

 

Veterinární lékařka 

  • Hledáme veterinární lékaře (i absolventy ) pro veterinární ordinaci v Praze Nových Butovicích se zaměřením na malá zvířata a specializací na drobné savce.
  • Očekáváme kolegyni s dobrými komunikačními schopnostmi, smyslem pro týmovou práci, zájmem své znalosti dále rozvíjet a případně se specializovat.
  • Jestliže chcete u nás pracovat, pošlete prosím svoje CV na e-mail: vets4pets@seznam.cz a zavolejte 251 614 378 rádi se s vámi setkáme.

 

Nejnovější aktuality

Ochranná opatření březen 2020

Vzhledem k nastalé situaci a s ohledem na riziko koronavirové infekce jsme nuceni přijmout následující ochranná opatření, tato jsou platná pro Veterin...

Objednávání a zpracování zdravotní zprávy

Z kapacitních důvodů si dovolujeme si oznámit, že od 1.8.2019 MUSÍ BÝT VŠICHNI PACIENTI přicházející na jakékoliv ošetření o víkendech a státních svát...

Všechny novinky

Najdete nás

Běhounkova
Praha 5 - Nové Butovice


Telefon

+420 251 614 378


E-mail

vets4pets@seznam.cz