Po - Pá
8:00 - 21:00
+420 251 614 378
Běhounkova 2530
Praha 5 - Nové Butovice

Poradna

Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.

Dotazy

Dobrý den, mám 8 měsíční samičku králíka. Cca měsíc hodně pije (700-800ml) a tím i více močí. Prošli jsme vyšetřením moči a krve a RTG. Moč a rentgen nic neukázal, krev už je horší. Má vysoké ALT (122) a trochu zvýšený Ca a Chol. Můžete poradit jak nyní můžeme postupovat? Byla jsem odkazana na Vas, že už víc nemůžou udělat. Změníme seno, aby neobsahovalo vojtesku a jiné příměsi bylin. Děkuji moc.

Dotaz od Jitka Hadečková

Odpověď:

Dobrý den, mám doma několika měsíčního potkana, před dvěma dny začal lehce vrkat, většinou vrká když se chystá spát, jinak dýchá normálně. Během dne je celkem aktivní, hraje si s druhým potkanem, žere a pije normálně, dávám mu teď čaj na průdušky s medem, je potřeba navštívit veterinu?

Dotaz od Gabriela Řepíková

Odpověď:

Dobrý den, máme doma osmáčky cca 3 roky, oba mají delší dobu upadlý kousek ocásku. Jeden z osmáčků má asi měsíc nateklou část ocásku cca 3 cm. Mámě nějak řešit. Děkuji za odpověď. Mlýnková

Dotaz od Lada Mlýnková

Odpověď: