Po - Pá
8:00 - 21:00
+420 251 614 378
Běhounkova 2530
Praha 5 - Nové Butovice

Poradna

Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.

Dotazy

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak skladovat používané inzulinové pero nebo inzulin. Máme v lednici, ale četla jsem, že aplikace studeného inzulinu kočku bolí. Děkuji za odpověď.

Dotaz od Monika Procházková

Odpověď:

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká je doporučená dávka vitaminu D pro morče a jak by se projevilo případné předávkování tímto vitaminem a za jak dlouho by se předávkování na projevilo? Děkuji předem za odpověď.

Dotaz od Tereza Blínová

Odpověď:

Dobrý den. Prosím o radu. Naše téměř osmiletá fenka Německého Boxera je teď po dvou operacích v rozmezí jednoho měsíce, kdy ji byly odoperovány tři bulky ( na hlavě, na přední noze a u mléčné žlázy). Pokaždé se dle histologie jednalo o Matocytom 2. stupně. Teď jsme objevili další bulku na boku, kterou necháme odoperovat. Bohužel nevíme, zda ta třetí bulka u mléčné žlázy, která se odoperovala před 10 dny při druhé operaci, ani ta další, ještě neodoperovaná bulka na boku už tam nebyla při první operaci před měsícem a jenom jsme ji předtím nenašli. Můj dotaz zní: Je v tomto případě na místě léčba přípravkem Masivet? Nemáte zkušenost, jak léčbu tímto přípravkem pes opravdu snáší? Nepodařilo se mi najít nikoho, kdo léčbu přípravkem Masivet u svého psa absolvoval. Aysha je jinak zatim v dobré kondici, akorát se bojíme dalšímu rozšíření nemoci. Jde mi o osobní zkušenost Histologický nález mohu zaslat.. Moc děkuji.

Dotaz od Arnošt Liščák

Odpověď: