Po - Pá
8:00 - 21:00
+420 251 614 378
Běhounkova 2530
Praha 5 - Nové Butovice

Poradna

Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.

Dotazy

Dobrý den, před dvěma měsíci jsme si ze zverimexu přinesli 2 domnělé samice křečka džungarského, ale jedné z nich se před pěti dny narodila mláďata (takže to druhé je kluk a oddělili jsme ho do jiné ubikace).Bohužel jsem teď přišla na to, že mají křečci zřejmě blechy, ale nevím jak to teď řešit-nechci brát mámu od mláďat a mláďata samozřejmě s ní také nechci brát k veterináři. Je možné blechy zaléčit nějakým volně dostupným preparátem bez návštěvy veteriny? Nepodařilo se mi žádný najít. Moc děkuji za odpověď.

Dotaz od Michaela Lašková

Odpověď:

Hi, I wanted to check if you're doing chemical castration for dogs (Chemicka kastrace - Suprelorin )?

Dotaz od Yuliia Hryshyna

Odpověď:

Dobrý den. Chodíme do vaší ordinace s kočičkou ( kočka evropská, 16 let, kastrovaná, žije pouze doma, ven nechodí ). Před cca měsícem začala neobvykle hlasitě mňoukat během dne i v noci., zvuky připomínají nářek. Jinak se ale chová jako dřív, jí normálně, na záchod chodí normálně, myje se, spí na obvyklých místech, ke "svým lidem" je přítulná. Mohou tyto hlasité zvuky souviset s věkem nebo by mohly signalizovat nějaký zdravotní problém ? Děkuji za odpověď. Jana Mabrouk

Dotaz od Jana Mabrouk

Odpověď: