Po - Pá
8:00 - 21:00
+420 251 614 378
Běhounkova 2530
Praha 5 - Nové Butovice

Poradna

Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.

Dotazy

Dobrý den, mám myšku a dnes ráno jsem si všimla že má zalepené jedno oko. Chtěla bych se zeptat jestli je to normální, nebo se jedná o příznak nějaké nemoci? Před dvěma dny v noci nám porodila, může to být nějak spojené s tím? Děkuji za odpověď.

Dotaz od Linda Pátková

Odpověď:

Dobrý den, mám myšku, která si při léčbě svrabu rozškrábala ránu za krkem. Ze svrabu už je vyléčená, ale rána za krkem zůstává, protože se drbe. Když už ji měla skoro zahojenou, rozškrábala se do krve znova. Doktor jí ostříhal drápky na zadních nohách a je léčená antibiotiky a Haloperidolem, po kterém je ospalá (aby se neškrábala). ale stále se drbe, i když už ne do krve. Rána se jí nechce zahojit a rozšiřuje se dál za ouška. Je nějaký způsob, jak byte jí mohli pomoci, nebo je to už všechno, co se dá dělat? Děkuju moc a přeju hezký den.

Dotaz od Helena Dvořáková

Odpověď:

Dobrý den, ráda bych se zeptala, co byste doporučili dávat morčátku (5 let) s artritidou? Jde mi o to, zda je možné dávat nějaké doplňky, které by mu zlepšily zdravotní stav tak, aby ho nemoc neomezovala a aby ho nic nebolelo. Děkuji

Dotaz od Tereza Blínová

Odpověď: