Po - Pá
8:00 - 21:00
+420 251 614 378
Běhounkova 2530
Praha 5 - Nové Butovice

Poradna

Online poradna je služba pro registrované klienty naší kliniky. Dotaz je možné zadat pouze po přihlášení nebo registraci, která je snadná a ZDARMA.

Dotazy

Dobrý večer, mám dotaz ohledně svého králíka. Už přes 14 dní léčíme rýmu/nachlazení, je možné, že si nás pamatujete. Prvních cca 14 dní jsme brali Sumamed s probiotiky a po čtvrteční návštěvě máme další antibiotika ve formě očních kapek - GENTAMICIN. Nezvládla bych kapat kralíkovi do očička, takže od čtvrtka 2x denně kapeme do každé nosní dírky. Důvodem dalších antibiotik je ten, že v nosánku ještě zbývaly nudle a slyšela jsem králíka občas kýchnout, ale učitě bylo vidět výrazné zlepšení od prvotního nasazení antibiotik. Zpět k mému dotazu.. teď jsem si všimla, že králíčkovi slzí oko a má u něj z toho takové slepené a zachlé chloupky. V letáčku jsem našla, že to může být vedlejší učinek a měli bychom se poradit s doktorem, proto bych se chtěla zeptat, jestli je to v pořádku nebo máme antibiotika vysadit..? Jinak je čilá a plná energie, nevypadá, že by jí to nějak trápilo. Nevím přesně, jak tato poradna funguje, ale chodíme k paní doktorce Sekyrové, tak bych ráda, kdyby se na to mrkla právě ona, aby jsme problém kdyžtak včas podchytili. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne. :)

Dotaz od Michaela Bervidová

Odpověď:

Dobrý den, mám 8 letou kočičku z útulku. Poslední dobou jsem si všimla, že kočička hůř vylučuje. Vykaká tak tři úzké cca dvoucentimetrové bobečky. Přitom jí, pije bez problémů, je aktivní. Žije pouze v bytě. Žere granule carnilove + BARF (přemražený). Chtěla bych se zeptat na Váš názor, čím by to mohlo být? Předem děkuji za odpověď

Dotaz od Denisa Zoulová

Odpověď:

Dobrý den, jaký máte prosím názor na trhání zubů u morčete? Byli jsme s nášim 4letym sameckem 2x na broušení zubů (inhalační anestezie, po 3 měsících za sebou) , kdy mu rostly zuby smerem k sobě až do mostu a poraniky jazyk a morče nemohlo jist. Bojíme se že se problém objeví znovu, paní veterinářka sdělila že příště by se měly stoličky již vytrhnout. Máme samecky dva, krmime oba stejně, senem a zeleninou, v létě trávou. Děkuji předem za odpověď.

Dotaz od Petra Doleželová

Odpověď: